Nový splav CrocGoldTrap Serie I na predaj

Predaj / kúpa / výmena / požičovňa zlatokopeckého materiálu
Užívateľov profilový obrázok
cukro
Dátum registrácie: 21 Nov 2017, 19:10

Nový splav CrocGoldTrap Serie I na predaj

Príspevokod užívateľa cukro » 19 Jún 2020, 21:00

Celohliníkový ryžovací splav “CrocGoldTrap Serie I“ s inšpekčnou gumovou podložkou, podľa vzoru amerických splavov “Keene” a “Goldhog”. Ryžovací splav je vyrobený z hliníkového plechu 1 mm, ručne rezaného a ohýbaného. Rozmery: - celková dĺžka 120 cm - šírka vstupu lievika 34 cm - dĺžka lievika 25,00 cm - výška bočnej steny 7,50 cm, šírka kontrolnej gumy 25,00 cm - dĺžka kontrolnej gumy je 26,00 cm - hĺbka gumy 3 mm, celková hmotnosť žĺabu je iba 2,65 kg. Splav tejto veľkosti a hmotnosti sa ľahko prepravuje, nesie sa dobre v ruke, zmestí sa do kufra auta, čo umožňuje vziať ho kamkoľvek so sebou. Gumenná rohož do splavu zelenej farby je vyrobená z vysoko odolnej, pružnej gumy, ktorá nikdy nestvrdne ani nepraskne v chladnom počasí a je navrhnutá s 3 tradičnými, vyskúšanými vzormi pascí. Tieto pasce na získavanie zlata sú navrhnuté tak, aby maximalizovali množstvo zlatých nugietov a vločiek, ktoré sa zachytia, keď sa oddelia od preplavovaného materiálu. Táto rohož z gumy so zvlnením je vyrobená zo zelenej termoplastickej gumy (TPR), ktorá umožňuje optimálnu priľnavosť a ľahkú identifikáciu zlatých vločiek, zlatých zrniek, drahokamov alebo minerálov schovaných v premývanom materiále. Toto je perfektná, vynikajúca rohož na získavanie jemného zlata s rýchlou alebo pomalou vodou, ktorá zlepší vaše úsilie v oblasti prospekcie zlata.Gumenná rohož do splavu na zachytenie zlata s rôznymi vzormi umožňuje zachytenie rôznych veľkostí materiálu, zatiaľ čo každý vzor slúži na iný účel, aby pomohol pri procese zachytenia zlata.
• Maďarský vzor: Zvyšuje turbulencie za ryhami, ktorá premiešavavajú piesočné lôžko, čím sa zlepšuje usadenie zlata v ryhách.
• V vzor: Ryhy v tvare “V” fungujú veľmi dobre na zachytenie jemného, prachového zlata.
• Štvorcové: Veľké štvorcové medzery umožňujú chytiť malé nugety a drobné zlato.
Tieto tradičné a osvedčené vzory Vám pomôžu zachytiť väčšie množstvo zlata a minerálov ktoré získate, čo maximalizuje vašu efektívnosť v teréne.
TPR rohož do splavu sa dá ľahko zvinúť, aby ste mohli vypláchnuť koncentrát, ktorý ste zachytili.
Koncentrát opláchnutý z rohože bude obsahovať zlato nahromadené počas premývania šlichu.
Pri správnom nastavením sklonu dosahuje vynikajúcu účinnosť. Vyrobený na Slovensku, čo zaručuje rýchle dodanie a dostupnosť, ako aj podstatne nižšiu cenu pri jeho kúpe oproti iným výrobcom ryžovacích splavov zo zahraničia. Uvádzacia cena splavu “CrocGoldTrap Serie I“ je 129,99 € + poštovné. Táto ponuka a cena platí aj na rok 2021.
Prílohy
3 RIFFLE TRAP PATTERNS.jpg
3 RIFFLE TRAP PATTERNS.jpg (5.55 KiB) 2268 zobrazení
IMG_20200619_200538.jpg
IMG_20200619_200855_897.JPG
IMG_20200619_200938_509.JPG
IMG_20200619_200938_509.JPG (44.46 KiB) 2268 zobrazení
IMG_20200619_201009_638.JPG
Naposledy upravil/-a cukro v 24 Jan 2021, 19:39, upravené celkom 1 krát.
orvi
Dátum registrácie: 31 Aug 2018, 17:41

Re: Nový splav CrocGoldTrap Serie I na predaj

Príspevokod užívateľa orvi » 20 Jún 2020, 01:09

konecne komercny produkt bez zbytocnych srob, maticiek a kopy roboty pri cisteni a skladani :) velmi sa mi to paci takto jednoducho. guma vyzera super, skoda ze uz mam doma tolko splavov a rohozi
LUPTY
Dátum registrácie: 18 Jún 2020, 22:09

Príspevokod užívateľa LUPTY » 15 Jún 2021, 09:56

Zdravím, nemáte niekto prosím Vás iný kontakt na Cukra alebo by ho vedel kontaktovať rýchlejším spôsobom ako cez fórum? Mal by som záujem kúpiť splav Croc ale tlačí ma aj čas a už som mu písal pred niekoľkými dňami. Viem, že nie každý má čas tráviť na fóre každý deň, ale potreboval by som nejaký rýchlejší spôsob kontaktovania. Nechcem aby mi dával niekto naňho kontakt bez jeho súhlasu, ale ak ho niekto z vás pozná, alebo ho vie rýchlejšie skontaktovať, budem vám vďačný.
Draco
Dátum registrácie: 30 Sep 2020, 16:21

Príspevokod užívateľa Draco » 17 Jún 2021, 11:01

Pravda.. vyzerá to super, ale už by som nemal kde dať ďalší splav :lol:

Návrat na "Burza"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný