Predaj - splav s čerpadlom

Predaj / kúpa / výmena / požičovňa zlatokopeckého materiálu
Užívateľov profilový obrázok
Vadi58
Dátum registrácie: 17 Máj 2015, 20:13
Kontaktovať užívateľa:

Predaj - splav s čerpadlom

Príspevokod užívateľa Vadi58 » 02 Aug 2016, 20:06

Ponúkam na predaj splav - šírka 20 cm , dĺžka 200 cm, výstielka banícky mach (miner moss), ťahokov, nové (30 dní používané) čerpadlo Straus 3HP, 120lt/min, s 1 cólovými hadicami za 350 €. Momentálne lokalita Pukanec.
Prílohy
TJ2.jpg
TJ1.jpg
Ak niečo chceš, hľadaj spôsob ako to dosiahnuť a nie výhovorku, prečo sa to nedá! http://www.kovotlac.sk/ryzovanie-zlata.html, https://www.facebook.com/kovotlac?ref=hl
H rybar
Dátum registrácie: 19 Máj 2015, 11:17

Re: Predaj - splav s čerpadlom

Príspevokod užívateľa H rybar » 03 Aug 2016, 23:59

To zostalo po tych srboch :D
Vadi58
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Vadi58 » 04 Aug 2016, 09:09

Áno, je to Trisicova výbava.
Ak niečo chceš, hľadaj spôsob ako to dosiahnuť a nie výhovorku, prečo sa to nedá! http://www.kovotlac.sk/ryzovanie-zlata.html, https://www.facebook.com/kovotlac?ref=hl
Huron
Dátum registrácie: 18 Máj 2015, 14:28

Príspevokod užívateľa Huron » 06 Aug 2016, 23:41

Vadi58 napísal:Áno, je to Trisicova výbava.

tak bud sa im nedarilo a potrebuje aspon naklady dostat nazad, alebo naopak a takto zameta stopy :)
Ked si myslis, ze uz nemozes, dostal si sa len na hranicu svojej lenivosti ;) :twisted:
Vadi58
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Vadi58 » 07 Aug 2016, 17:48

Huron napísal:
Vadi58 napísal:Áno, je to Trisicova výbava.

tak bud sa im nedarilo a potrebuje aspon naklady dostat nazad, alebo naopak a takto zameta stopy :)

Chlapec sa zaľúbil do Pukančanky a teraz už má inú záľubu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
H rybar
Dátum registrácie: 19 Máj 2015, 11:17

Príspevokod užívateľa H rybar » 08 Aug 2016, 20:41

Tak teraz doluje čo,keď nie zlato? :lol:
Huron
Dátum registrácie: 18 Máj 2015, 14:28

Príspevokod užívateľa Huron » 08 Aug 2016, 22:40

H rybar napísal:Tak teraz doluje čo,keď nie zlato? :lol:

No predsa zlato, aj ked nieje zlato, ako zlato :lol:
Ked si myslis, ze uz nemozes, dostal si sa len na hranicu svojej lenivosti ;) :twisted:
Draco
Dátum registrácie: 30 Sep 2020, 16:21

Príspevokod užívateľa Draco » 27 Okt 2020, 19:11

má niekto ešte splav s čerpadlom?
caco
Dátum registrácie: 28 Jún 2015, 17:20

Príspevokod užívateľa caco » 30 Okt 2020, 13:23

Draco napísal:má niekto ešte splav s čerpadlom?

draco ja mám,ale splav je len taký narýchlo zbúchaný. čerpadlo je 60m3/h požiarna hadica aj s rýchloupínaním 2x 10m ,,anakonda nasávacia neviem kolko má presne metrov koncovku mám nozzle ,ale podla mna je lepší power jet ako má spravené bimbo,pretože takto je koniec nasávania ťažky a splav musí byť čo najnižšie voči nasávacej hadici ináč nevytlačí štrk,ale v pukanci odskúšané a fungovalo fajn,ale bimbové riešenie sa mi páči viac a pripadalo mi aj lepšie nasávanie
Prílohy
7db4b3109a92d0c82bdd7a24649bfc5f.jpg
5b8a4b452272de7e261bad703365c16e.jpg
5b8a4b452272de7e261bad703365c16e.jpg (9.05 KiB) 2107 zobrazení
Draco

Príspevokod užívateľa Draco » 30 Okt 2020, 13:39

V Pukanci? To muselo byť už dávno nie? :D Tam behali s tými vysavačmi každý deň.. teraz je tam rampa a na každom strome zákaz :lol:
caco
Dátum registrácie: 28 Jún 2015, 17:20

Príspevokod užívateľa caco » 30 Okt 2020, 17:17

Draco napísal:V Pukanci? To muselo byť už dávno nie? :D Tam behali s tými vysavačmi každý deň.. teraz je tam rampa a na každom strome zákaz :lol:

rampa bola aj pred tým,ale nebývala spustená,ale potom tam nejaký domáci jebko čo ťažil povyše "vybavil" že je to teraz tak ako je,len preto že sa v jeho jame hodinu rýpal jeden týpek z trnavy
Draco

Príspevokod užívateľa Draco » 30 Okt 2020, 17:22

A zase sme pri tom.. tebe čo sa narodíš na SvK zakazujú zbierať zbytky a zahraniční investory si toho naťažia na tony :D Normálne príde niekto ma vyhnať, tak ho tam ubijem s rýľom :D
orvi
Dátum registrácie: 31 Aug 2018, 17:41

Príspevokod užívateľa orvi » 31 Okt 2020, 10:38

zahranicni investori za to statu platia dane a maju na to papier :) ty mas v ruke len ten ryl :D a pukanec je CHKO, celkom dobre si viem predstavit, keby sa nasiel niekto iniciativny, ze by ta mohli doyebat ci uz na mieste alebo papierovo, z velmi vela uhlov pohladu na "priestupok" poskodzovania biotopu/rypania sa v koryte/poskodzovania brehov atd atd...
megalomanske tazenie na tak malych miestach ako je pukanec je dost do oka bijuca vec, vzdy ked sa nejaky takyto objav rozkrikne sa to stane. nie som toho zastanca, ale zas viem pochopit tu motivaciu :)
na druhu stranu priroda sa rychlo spamata, na vela miestach kde doslova preryzovany strk bol znovu preryzovany uz terajsi zlatokop nebude mat ani sajn co sa tam dialo. a to je len cca 15 rokov dozadu.
dusanlug
Dátum registrácie: 01 Feb 2020, 08:35

Príspevokod užívateľa dusanlug » 31 Okt 2020, 17:39

orvi napísal:zahranicni investori za to statu platia dane a maju na to papier :) ty mas v ruke len ten ryl :D a pukanec je CHKO, celkom dobre si viem predstavit, keby sa nasiel niekto iniciativny, ze by ta mohli doyebat ci uz na mieste alebo papierovo, z velmi vela uhlov pohladu na "priestupok" poskodzovania biotopu/rypania sa v koryte/poskodzovania brehov atd atd...
megalomanske tazenie na tak malych miestach ako je pukanec je dost do oka bijuca vec, vzdy ked sa nejaky takyto objav rozkrikne sa to stane. nie som toho zastanca, ale zas viem pochopit tu motivaciu :)
na druhu stranu priroda sa rychlo spamata, na vela miestach kde doslova preryzovany strk bol znovu preryzovany uz terajsi zlatokop nebude mat ani sajn co sa tam dialo. a to je len cca 15 rokov dozadu.

Prečo aj mi občania slovenska ne možme platit štatu. Podmenky sa možu určít na to, aj čo sa týka ochrany prirody, aj čo sa týka sameho rižovania. Normalne, je rozdiel medzi tažbou, a rižovanim. Príklady su v svete.
Ináč súhlasím s tebou, keby sa nasiel niekto iniciativny zastaí ta hned, a na každy spvosob. Preto ked sme v CHKO, dajme si pozor, chce niekto aj po nás odíst a zarižovat si.
orvi
Dátum registrácie: 31 Aug 2018, 17:41

Príspevokod užívateľa orvi » 31 Okt 2020, 18:13

dusanlug napísal: Prečo aj mi občania slovenska ne možme platit štatu. Podmenky sa možu určít na to, aj čo sa týka ochrany prirody, aj čo sa týka sameho rižovania. Normalne, je rozdiel medzi tažbou, a rižovanim. Príklady su v svete.
Ináč súhlasím s tebou, keby sa nasiel niekto iniciativny zastaí ta hned, a na každy spvosob. Preto ked sme v CHKO, dajme si pozor, chce niekto aj po nás odíst a zarižovat si.

na slovensku by to pri ochote a voli kompetentnych uradov bola asi totalna utopia, no osobne by som bol za. ze budes mat v ruke papier, kludne nejake tie eura na povolenie som ochotny zaplatit... no ked si predstavim "pseudoochranarsku" lobby, tak by bola dost realna vec ze by sa nakoniec aktivizmom vsetko stoplo. alebo ak by to preslo, tak by pocet amaterskych zlatokopov zacal rast rychlejsie ako cisla korony :D lebo by ludia zistili ze daco take je. a potom by prisla protestna vlna od ludi, ked by videli tie rozbombene koryta potokov.
jop. preto som prekvapeny ze v Pukanci este stale zlatokopov toleruju. ze tam nespravili uplnu stopku pre nas. iba su rozvesane plagatiky o zakaze pouzivania cerpadiel (co velmi schvalujem) :)

Návrat na "Burza"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných